Відкритий Кубок м. Києва з водного туризму

12 травня ПДЮТ Соломʼянського району спільно з туристським клубом КВНЖ та за сприяння Федерації спортивного туризму міста Києва провели Відкритий Кубок міста Києва з водного туризму на території Совської балки у трьох вікових категоріях.

Ці змагання відкривають сезон традиційних туристичних багатоборств, які поводяться в весняний період.

Соломʼянський район на Кубку був представлений наступними командами шкіл та ліцеїв  – 121, 144, 43, 177,64 178, 221, 318, 159,187,279 а також командами ПДЮТ та КВНЖ.

Серед 70 команд учасниць,  вихованці Палацу, тренери та керівники,  а також випускники та клубовці посіли достойні місця в різних вікових категоріях та видах дистанцій.

В  обʼєднаній  віковій категорії «дорослі 18+, старші юнаки 16-17» на катамаранах класів С4 та С2 наші спортсмени посіли наступні місця:

У категорії С4  дистанція “Слалом” призові місця зайняли:

І місце – команда  “Решали”( Ющенко Анастасія,  Рудєв Ярослав,  Іванченко, Роман, Коваленко Іван)

ІІ місце – команда “Хворі спини”( Рудєв Ігор,  Ковалишина Юлія, Хлюстов Данило,  Шевчук Іван).

У категорії С2  на дистанції “Слалом” наші спортсмени посіли таки призові  місця:

І місце – команда Діаспора

ІІ місце – СЗШ 221

ІІІ місце – команда  КачАндр

В молодшій віковій категорії на Дистанції Слалом призові місця зайняли такі наші команди шкіл:

І місце – 187

ІІІ місце – 159

В середній віковій групі на Дистанції «Слалом» призові місця наших команд розподілились так:

І місце –  Гімназія 318 «Міленіум»

ІІ місце –  СЗШ 221

ІІІ місце –  Нащадки 64

На Дистанції “Спринт” у старшій (дорослі та старші юнаки) віковій групі С4 наші команди вибороли наступні місця:

І місце -“Хворі спини “

ІІІ місце – “Решали “

Серед С2 на дистанції “Спринт” переможцями  серед наших команд стали:

І місце – КачАндр

ІІ місце – Діаспора

В молодшій віковій групі на Дистанції “Спринт” переможцями стали наступні наші команди: